KATUSETÖÖD
Kui Sinu ääreplekid vajavad vahetust ja/või restaureerimist, pakume Sulle nii head hinda restaureerimisel kui ka head hinda plekkide väljavahetusel.
Paigaldame erinevaid lisa- ning ohutustarvikuid. Valikus on redelite paigaldus, käiguteede lisamine, katkiste kivide vahetus, lumetõkke paigaldus ja kõik muu, mis katusetööde juurde kuulub.
NB! VAJADUSEL LÄBIVIIKUDE PAIGALDAMINE!
Paigaldame erinevast materjalist koosnevaid katusekatteid. Valikus on plekk-, kivi- ja eterniitmaterjalid.
Teostame ka VALTSPLEKITÖID.
Ka lihtsamad katuseparandus- ja/või soojustustööd ei jää tegemata. Reageerime ka erilahendust vajavatele töödele. Näiteks harjakivide vahetus, katkiste kivide vahetus ning lekete eemaldamine/tuvastamine.
FASSAADITÖÖD
FASSAADITÖÖDE EESMÄRK
Enamasti on inimestel fassaaditööde tegemisel kaks eesmärki:
1. Maja soojustamine
2. Majale uue ilme saamine
Renoveeritud välisfassaad tagab hoone pika ea ja hea soojapidavuse aastateks. Euroopa Liit tahab, et iga maja saaks 2030. aastaks vähemalt E-energiaklassi ning 2033. aastaks vähemalt D-energiaklassi. MEIE AITAME TEIL SEDA SAAVUTADA!
PUITFASSAAD
KORHVFASSAAD
PLAATFASSAAD
Meil on kogemus erinevate probleemide lahendamisel, mis võivad ilmneda puitmaja fassaadi avades. Kliendid saavad valida soovitud profiiliga voodrilauad erinevates mõõtudes, mustrites ja värvitoonides, luues unikaalse puitfassaadi lahenduse. Peale visuaalse ilme parandamise aitab puitfassaadi renoveerimine saavutada ka vajaliku soojapidavuse, mis aitab küttekuludelt säästa. Puitfassaadi renoveerimine võib hõlmata mitte ainult voodrilaua vahetust, vaid ka aluskonstruktsiooni või palgi asendamist, nõudes kõrgemat professionaalsust. Soovitame kaaluda uue soojustuse paigaldamise võimalust fassaaditööde planeerimisel.
Krohvfassaadid jagunevad peamiselt õhekrohvfassaadideks ja raskekrohvfassaadideks. Õhekrohv kantakse fassaadile õhukese kihina, kasutades peamiselt silikoonkrohvi, mis on vastupidav ja sobib hästi Eesti kliimasse. Silikoonkrohv on vetthülgav, isepuhastuv ja tagab fassaadi hingavuse. Raskekrohv paigaldatakse seinale paksema kihina, enamasti lubitsementkrohvina. Sõltuvalt kihi paksusest võib raskekrohvi raskus ulatuda kuni 42 kg/m2. Lubikrohvi kasutatakse vanadel kivimajadel ja puitmajadel. Puitmajade puhul soojustatakse neid tavaliselt kivivillaga ja seejärel krohvitakse. Fassaadi lõppviimistluseks kasutatakse silikaatvärvi või lubivärvi. Kui vajad nõu soojustamise ja krohvimise osas, olenemata fassaaditüübist, võid julgelt meie poole pöörduda. Aitame sul küsimustega ning teeme vajadusel ka kalkulatsiooni.
Lisaks puit- ja krohvfassaadidele võib hoone välisilme viimistleda ka kivipuruplaadiga. Kasutame erinevate firmade fassaadiplaate, mille toormaterjalid on tuntud oma kvaliteedi ja vastupidavuste poolest. Fassaadiplaadid on sobilikud eramajade, kortermajade, ühiskondlike hoonete ning tootmis- ja laohoonete fassaadide ehitamiseks ja renoveerimiseks. Need tagavad energiakulude vähenemise, hea fassaadiventilatsiooni ning hoiavad ära liigniiskuse ja hallituse. Plaadid on kergemad kui valubetooni või tsementkiudplaatide baasil toodetud fassaadiplaadid, sobides seetõttu hästi kohtadesse, kus materjali kaal on oluline. Võimalik on valida erinevaid värvitoone ja kivipuruga või sileda plaadi vahel. Seega soovitame kivipuruplaate alternatiivina krohvile või puidule fassaadi ehitamisel.